28. ledna 2017

Přivítání na blogu


Ahoj, 
tento blog jsem si založila, protože mě v poslední době začalo hodně bavit čtení knížek. Nejvíce mě baví číst knihy v žánru fantasy, sci-fi  a romanticka. Vybírám si je nejčastěji podle obalu. Vím, že se říká: "nesuď knihu podle obalu", ale je to první věc na kterou se při výběru knihy zaměřím. Dále se také podívám na název a nakonec na zkrácený obsah, který bývá u většiny knih na začátku nebo na konci. 

Já osobně mám něco kolem 37 knih ve své vlastní knihovničce, ale než jsem si je začala kupovat, tak jsem chodila do knihovny a tam mám přečtených něco kolem 50-60. A to mě začalo nudit, jelikož mi docházela možnost výběru knih, které mě zajímaly, protože jsem měla většinu už přečtenou. Proto jsem začala hledat na internetu nové knihy a chodila jsem různě po knihkupectvích, nebo mi některé knihy doporučovali  mé kamarádky nebo různí známí. Také jsem neustále hledala nějaké zajímavé knížky, až jsem je našla.

Proto jsem si založila tento blog, abych mohla psát o knihách, které jsem přečetla, získávat nové informace od jiných lidí, než jen od svých přátel, a také se dělit o pocity a dojmy z přečtených knih s ostatními lidmi. 
Email This Share to Facebook Share on Google Plus Share to Twitter Pin This

0 komentářů:

Okomentovat